Collection: Dairy

We aim to source all our dairy products from local Bellarine suppliers where available.
12 products
  • Milk 2 Litres - Organic
    Regular price
    $6.50
    Sale price
    $6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Milk 2 Litres
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cheddar Cheese 250g
    Regular price
    $8.50
    Sale price
    $8.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Schultz Organic Greek Yoghurt
    Regular price
    $8.95
    Sale price
    $8.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Meredith Goats Cheese In Olive Oil 320g Jar
    Regular price
    $13.00
    Sale price
    $13.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lard Ass Butter 225g
    Regular price
    $9.75
    Sale price
    $9.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Western star butter 250g
    Regular price
    $5.95
    Sale price
    $5.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sour Cream
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out